Musical Drama öğrencilerimiz Broadway ve çağdaş müzikallerden seçkin örnekleri sahneliyor.


Görsel Sanatlar alanında farklı yaş grupları için oluşturulan programlarla sanata ilgili öğrencilerimiz profesyonel eğitmenlerle buluşuyor.

SERTİFİKA PROGRAMLARI


Uluslararası ve ulusal eğitim hedeflerinizde ayrıştırıcı bir yere sahip olacağınız sertifika programlarımız konusunda uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.


GÖRÜNTÜLE


ORGANİZASYONLAR


Öğrenmenin en iyi yolu canlı uygulamalardır. Yıl içerisinde düzenlediğimiz çeşitli organizasyonlara katılarak performansınızı artırmak istemez misiniz?


GÖRÜNTÜLE


BAŞARILAR


Müzik ve Sanat alanında eğitim alan öğrencilerimizin başarı hikayeleri…
.
.
.


GÖRÜNTÜLE


MÜZİK


Açı Müzik ve Sanat Okulu, farklı yaş gruplarına sunduğu bireysel ve grup ders seçenekleriyle sanata saygı duyan, vizyon sahibi genç müzisyenler yetiştirmeyi hedefler.


DETAY


SAHNE SANATLARI


Açı Müzik ve Sanat Okulu, Sahne Sanatları programlarıyla öğrencilerinin profesyonel eğitimciler eşliğinde farklı disiplinlerle tanışarak performans deneyimi kazanmasını hedefler.


DETAY


GÖRSEL SANATLAR


Okulumuz Görsel Sanatlar Programı ile hayatın tüm renklerinin içinde bireyin yaratıcı becerilerini keşfetme olanağı sunmayı hedeflemektedir.


DETAY


GELİŞİM PROGRAMLARI


Açı Müzik ve Sanat Okulu, Gelişim Programları ile katılımcılarına, kendilerini geliştirebilecekleri ve farklı alanları deneyimleyebilecekleri dönemlik çalışmalar ve tek seferlik atölyeler sunar.


DETAY

BİZDEN HABERLER


19 Nisan 2019by musicart

Açı Müzik ve Sanat Okulu olarak enstrüman eğitimi alan tüm öğrencilere sahne deneyimi kazandırmak; profesyonel veya aday müzisyenlerle aynı platformda buluşturmak amacıyla “5.Piyano Günleri” 27 Nisan 2019 tarihinde Açı Sarıyer İlkokul Yerleşkesi Tiyatro Salonunda gerçekleşecektir.

19 Nisan 2019by musicart

Hawaii rüzgarını “Ukulele” ile yakalıyoruz! Hawaii’den Kuzey Amerika’ya ve Avrupa’ya yayılarak büyük kitleleri peşinde sürükleyen Hawaii Gitarı “Ukulele” ile müzik yapmak isteyen tüm öğrencilerimizi “Ukulele Workshop” organizasyonuna bekliyoruz. 27 Nisan 2019 Cumartesi.

10 Nisan 2019by musicart

Geçtiğimiz yıllarda “Annie”, “The Sound of Music”, “Matilda” ve “Willy Wonka” müzikallerini sahneleyen “Musical Drama” öğrencilerimiz bu yıl 5-8. Sınıflardan oluşan gruplarıyla “The Addams Family” müzikalini sahneleyecekler. “Charles Addams” “Andrew Lippa” “Marshall Brickman” ” “Rick Elise”


TAKVİMMERAK ETTİKLERİNİZ